wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Po jutrze koniec świata...
Kolejny koniec świata nieuchronnie nadciąga.
Z najnowszych informacji wynika, iż koniec świata nastąpi 21.12.2012 roku, co więcej, znana jest nawet godzina - 11.11 GMT. Koniec świata!
Tym razem w stan niepokoju wprowadzają nas Majowie, a raczej to, że ich kalendarz wkrótce kończy się. Dla niektórych oznacza to to tylko jedno - koniec świata.
Dokładnie 9 lat temu, w bardzo młodym wieku przeżyłam koniec świata. W 2000 roku komputery miały "stanąć", skutkiem czego miał nastąpić kres ludzkości i wszelkiej rzywotności. Nie nadszedł, więc pojawiają się nowe prognozy.
Czemu ludzie z tak wielkim zainteresowaniem oczekują końca świata? Czyż koniec świata nie następuje każdego dnia? Każdego dnia ktoś umiera i dla niego następuje właśnie koniec świata, staje on przed Sądem Ostatecznym.
Może warto przyjąć taką interpretację nurtującego ludzkość odwiecznego problemu końca świata. Może warto żyć i cieszyć się światem, a nie wypatrywać jego końca...

komentarze [ 1] Chcesz skomentowa? utw?r? Zaloguj lub zarejestruj si?


Copyright by miastopisarzy.pl