wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Pstryk i gotowe
Szczerze podziwiam zdjęcia zręcznych fotografów. Wydawało by się prosta sprawa – wycelować aparat na wskazany obiekt, nacisnąć spust migawki i gotowe. I to cała filozofia.

Moim zdaniem jednak należy docenić kunszt fotografującego, jego wyczucie czasu i przestrzeni, intuicji, co że tak powiem najlepszego ,, wykroić’’ z otaczającej rzeczywistości, uwiecznić spośród nieraz banału i szarzyzny. A jeszcze trudniejszą rzeczą jest wyróżnić takowe w barwnym, i skomplikowanym otoczeniu, żeby nie iść na łatwiznę, i uwieczniać wszystko ,, jak leci’’.

Trzeba ku temu sporej wyobraźni, swego rodzaju przewidywania, wrażliwości i inteligencji. Do tego należy uwzględnić różne warunki np. oświetleniowe, by odpowiednio ustawić aparat do optymalnego zdjęcia.

Myślę, że fotografa nie można jednoznacznie zaszufladkować. Balansuje gdzieś pomiędzy artystą, kronikarzem otaczającej nas rzeczywistości, dziennikarzem. Jego dzieła to zarówno sztuka, jak i niemy komentarz o świecie, ludziach, miejscach. Obrazkowe, ale w dobrym znaczeniu tego słowa, świadectwo istotnych rzeczy.komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl