wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Za silni, za słabi
Zwycięstwo – to do niego dążą sportowcy, jest ono ich najważniejszym celem. Każdy lubi jego smak, ale moim zdaniem w niektórych okolicznościach może już nie być takie przyjemne.
Weźmy np. Celtic Glasgow. Piłkarze tego klubu zawsze są mistrzami Szkocji, lecz w Europie już nie potrafią zabłyszczeć. Albo chociażby zespół Queens Park Rangers – regularnie awansują do Premiership, niestety po roku spadają ponownie do niższej klasy rozgrywkowej.
Nurtuje mnie pytanie, czy tacy zawodnicy odnoszą satysfakcję z triumfów, albowiem ich sukces nie wynika do końca z wysokich własnych umiejętności, a raczej z słabości rywali? Czy nie czują niedosytu, pewnego rodzaju pustki spowodowanej bycie gdzieś w próżni, pomiędzy słabym a dobrym sportowcem, kiedy ogrywają łatwo słabeuszy, a ulegają lepszym przeciwnikom? To wbrew pozorom są dobre pytania, i warto je sobie zadać.

komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl