wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
To żałosne
Stare baby siedzące w oknach – to widok znany w lokalnych społecznościach. Siedzą tak, i gapią się kto gdzie idzie, i tak w kółko.

Bo przecież to takie niesamowite i nie dające się powtórzyć zjawisko, że ktoś wraca do domu z zakupami, idzie na spacer z psem, do pracy albo szkoły. Normalnie fenomen !

Mówiąc już bez ironii jakie trzeba mieć żałosne własne życie, by ekscytować się sprawami innych. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że ‘’ten kto nie ma własnego życia, żyje czyimś’’. I ja w całości zgadzam się z tymi słowami.

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ekscytacji taką ‘’atrakcją’’. Wolny czas można zagospodarować na milion różnych sposobów – poczytać książkę albo gazetę, pooglądać telewizję lub pograć na komputerze, ewentualnie pójść na spacer, a jeśli nie ma się nic ciekawszego do roboty to uciąć sobie drzemkę.

Tak po prawdzie to trochę mi żal takich ludzi – jakie trzeba mieć ograniczone horyzonty myślowe, by delektować się takimi bzdurami. Jest to zwyczajnie żałosne.

komentarze [ 1] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl