wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
I tak o niebo lepsze
Nie raz i nie dwa słychać narzekania na TVP, że ramówka kiepska, a to to, a tamto. Owszem, nie wszystko w jej ofercie jest super, ale też nie można przesadzać.

Nie jest to na pewno poziom, który był jeszcze chociażby w latach 90, gdzie faktycznie publiczna tv pełniła misję jak należy, że wymienię tu chociażby blok ‘’Telewizji Edukacyjnej’’.

Niemniej, nadal można w jej ramówce znaleźć ciekawe programy, w postaci dajmy na to teleturnieju ‘’Jeden z dziesięciu’’, programu popularnonaukowego ‘’Sonda’’, filmów dokumentalnych np. o historii.

Najmocniejszym punktem w moim odczuciu w repertuarze TVP są kanały Kultura, oraz Historia. W zasadzie zawsze tam można natrafić na dobre treści, takie na poziomie.

A tak po prawdzie, co oferują inne stacje poza TVP, i czy stanowią one dla niej godną konkurencję? Przeglądając ramówki prywatnych nadawców w zasadzie jedyne to co da się oglądać, to czasem jakiś wieczorny film, i od czasu do czasu jakieś wydarzenie sportowe. Reszta brzydko mówiąc trąci myszką, bo to głównie odmóżdżające programy pseudodokumentalne.

Nie jestem jakimś obrońcą TVP, ale bez niej ciężko byłoby zobaczyć coś ambitniejszego w naziemnej tv ( nie mówię tu oczywiście o kablówkach i platformach cyfrowych gdzie wybór kanałów jest o wiele większy).

komentarze [ 0] Chcesz skomentować utwór? Zaloguj lub zarejestruj się


Copyright by miastopisarzy.pl