wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
„Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, ta gra to miłość się nazywa...”
„Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, ta gra to miłość się nazywa...” Wszystko w życiu musimy zdobywać. Największą i najpiękniejszą zdobyczą, o której marzymy i o którą walczymy jest miłość. Nie ma jednej, szczegółowej definicji tego uczucia. Każdy czuje i interpretuje ją inaczej. Wszyscy chcemy jej doznać i być szczęśliwymi z osobą, w której się zakochaliśmy. Dla mnie miłość jest czymś niezwykłym. Nie wybiera. Zakochujemy się niespodziewanie, w osobie, której wcześniej nie zauważaliśmy i nie mieliśmy z nią zbytniego kontaktu. Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Sądzę, że raczej to zauroczenie, które rozwija się z czasem między dwoma osobami w prawdziwą miłość. Osobiście w swoim krótkim życiu doznałam wiele zawodów miłosnych, lecz nadal mam nadzieję, że kiedyś znajdę mężczyznę, któremu oddam swe serce i będę z nim szczęśliwa do końca moich dni.
Bulwersuje mnie, że wiele dziewczyn w dzisiejszych czasach wiąże się z chłopakami, którzy są bogaci, tylko dla ich pieniędzy i luksusu. Moim zdaniem związek powinien polegać na miłości, przyjaźni, wspólnym wspieraniu się, zrozumieniu, wierności, szczerości. Pieniądze również są ważne w życiu, ale nie powinno się na nich budować związku. Wiele osób patrzy również tylko na wygląd u płci przeciwnej, a nie na charakter, co bardzo mnie boli i bulwersuje.
W życiu jest też bardzo ważna - po miłości - przyjaźń. Dużo osób nie ma pojęcia, na czym polega prawdziwa przyjaźń! W moim mniemaniu polega ona na wspólnym zrozumieniu i pomocy w trudnych sytuacjach. Denerwuje mnie, że większość osób odwraca się od nas, gdy mamy problem, z którym nie możemy sobie poradzić. Lgną, gdy jest nam dobrze i to my możemy im w czymś pomóc. Prawdą jest stwierdzenie, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Przekonałam się o tym we własnym życiu. Miałam wielu przyjaciół. Takich „na jedną chwilę” i takich, którzy są ze mną przez cały czas. Wspierają mnie i pomagają w trudnych sprawach.
Dużo ludzi zawiera znajomości przez internet i komórki. Nie wiemy, kto znajduje się po drugiej stronie. Jesteśmy rozczarowani i cierpimy, gdy znajomość okazuje się nietrafna. Mam kilka podobnych znajomości za sobą i wiem z doświadczenia, że tak jest. Tylko nieliczne z nich jeszcze się utrzymują. Bulwersują mnie pedofile i różni zboczeńcy, którzy poszukują w sieci ofiar do wykorzystania seksualnie.
W teraźniejszych świecie jest garstka ludzi, którzy szanują drugiego człowieka. Bulwersuję się, słysząc w wiadomościach o wielkiej ilości zabójstw, gwałtów, rozbojów. Jest to nieludzkie.


komentarze [ 3] Chcesz skomentowa? utw?r? Zaloguj lub zarejestruj si?


Copyright by miastopisarzy.pl