wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Czy potrafimy byc szczesliwi?
człowiek to taka istota, której nigdy sie nie dogodzi. Zawsze cos bedzie nie tak, wierzymy w ideały choc tak naprawde wcale ich nie ma. Czy to znaczy ze zyjemy w wyimaginowanym świecie? Dlaczego nie mozemy cieszyc sie tym co mamy? Dlaczego nie mozemy sie porozumiec choc mówimy w tym samym jezyku? To wazne pytania, ale czy ktos zna na nie odpowiedzi...Od trudnych pytan sa filozofowie, jednak czy w XXI wieku mamy filozofów godnych nasladowania? Czy ludzi docenia sie tylko po smierci? Mozna by sie tak rozwodzic w nieskonczonosc zadajac retoryczne pytania. Moze to jednak wpłynie ze cos sobie uswiadomimy , jak żadko powiemy sobie 'jestem szczesliwy'.
Los człowieka od najdawniejszych czasów to walka, czy było w niej miejsce na chwile szczescia. czy usmiech naprawde wyraza stan naszego umysłu, czy to tylko ogłudne zamydlenie oczu, by nie pokazywac co tak naprawd nas trapi. Człowiek który nie zaznał szcescia to człowiek który nie zaznał zycia. Kazdy człowiek powinien wstawac rano i mówic sobie jakim jst szczesciarzem, mam kochajaca zone, zdrowe dzieci...dosta łem sie na wymarzone studia.
Kryzys osobowosci chyba kazdy przechodził, szkoda tylko ze nie potrafi sie pomóc czowiekowi czesto ludzie obcy sa bardziej wyrozumialio od rodziny...bo słowo rodzina kojazy sie ze szczesciem, jednak rodzina to nie tylko geny to dobrzy ludzie
Wolne mysli to szczescie, mozna pisac i nie obawiac sie zadnych konsekwencji
szczescie to te chwile o których sie mysli kiedy trwaja a zapomina kiedy przemina. jednak mozna przedłuzyc ten stan, nie odpuszczac starac sie i wierzyc w sowje mozliwosci. Nie rzyjemy w czasach romantyzmu jednostka wcale nie jest lepsza od grupy indywidualizm tak ale samotnosc nie :)
Wiec starajmy sie dorzyc do szczescia, ale nie tego wyidealizowanego, niemozliwego tylko takiego osiagalnego
komentarze [ 2] Chcesz skomentowa? utw?r? Zaloguj lub zarejestruj si?


Copyright by miastopisarzy.pl