wiersze   zarejestruj swój dom wiersze
wiersze opowiadania

wiersze, opowiadania, wierszyki

LOGOWANIE:
nie pamiętam hasła
menu podręczne:
Pomóż nam w promocji:

Jeśli podoba Ci się ten serwis, lubisz czytać i pisać wiersze i opowiadania oraz jeśli prowadzisz stronę lub bloga - pomóż nam w promocji! Wystarczy, że zamieścisz poniższy link:

<a href="http://www.miastopisarzy.pl" target="_blank">wiersze </a>

Dziękujemy! Administracja miasta.

wyszukiwarka:
polecamy serwisy:
Pisanina
Chyba wiekszosc ludzi zaglądająca na strone misstopisarzy.pl odczuwa potrzebe przelania mysli hmmm... nazwijmy to 'NA PAPIER,, ja tez odczułam tak potrzebe. Szczególnie, że ostatnio mam warzenie, iż nikt nie rozumie mojego postępowania, kazdy wymaga dojrzałych decyzji w niedojrzałym wieku. Nikt nas nie uczy podejmowania dobrych decyzji, moze nas ukierunkowac w ten, lub inny sposób, ale to nie zawsze pomaga.Wiec dlaczego za złe decyzje jestesmy potepiani, czy otwartosc umysły nie zamykanie swoich horyzontów to cos złego?? dlaczego jedna decyzja musi byc ta ostateczne. Chyba najpierw trzeba czegos spróbowac zeby powiedziec ze to jest złe czy dobre, akurat dla mnie bo uczenie sie na cudzych błędach to zadna nauka.
Czasami zastanawiam sie nad tym dlaczego niektórzy sa otwarci na nowosci, nie zamykaja swiatopogladu, sa otwarci na innych, na wszelkie odmiennosci, a inni sie tego boja nie toleruja, nie przyjmuja do wiadomosci ze ktos moze byc odmienny,a inny nie znaczy gorczy czy lepszy, po prostynie nie taki jak ja , albo Ty.
Marze o dniu kiedy ludzie beda potrafili ze sabo rozmawiac tak jak by tego chcieli, nie udawali, potrafili przedstawic swój światopoglad bez obawy ze zostana skrytykowani, opuszczeni, potępieni. Przecież w życiu nie zawsze wszystko jest miłe i przyjemne.
Dlaczego wiec musze udawac kogos kim nie jestem...? Słyszec dziewczynki tak nie robia, tak nie mówia, tak sie nie zachowuja, dokładnie tak samo jest z chłopcami dlaczego musimy dostosowywac sie do jakichs wzorców które sa przestarzała, narzucane a gdy cos jest narzucane to zaczyna sie z tym walczyc. Chyba ze idzie sie z pradem i podporządkowywuje sie tym 'wzorcom,,, ale czy cos zakazanego, nieosiagalnego nie jest barziej ekscytujace, podniecajace.

Nieograniczone poglady wydaja sie czyms fascynujacym wspaniałam, ale w ograniczonym społeczenstwie nie da sie tym cieszyc!
komentarze [ 1] Chcesz skomentowa? utw?r? Zaloguj lub zarejestruj si?


Copyright by miastopisarzy.pl